Кримінальне провадження проти народного депутата від парламентської фракції Народний фронт" Сергія Пашинського, яке розпочали за фактом стрілянини у Києві, закрили. Відповідне рішення ухвалила Генеральна прокуратура Україні.

Про це повідомляє "РБК-Україна", посилаючись на копію постанови слідчого. Приводом для порушення кримінальної справи стала стрілянина під Києвом минулої зими. Тоді Пашинський в ході конфлікту вистрілив з нагородного пістолета в ногу жителю одного з сіл Васильківського району В'ячеславу Хімікусу.
"Генеральна прокуратура України закрила справу проти народного депутата від партії "Народний фронт", голови комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського", - зазначається у постанові слідчого.

В ГПУ прийшли до висновку, що народний депутат діяв в рамках необхідної самооборони. Це виключає можливість складу злочину. Щодо дій В'ячеслава Хімікуса у слідства зовсім інша думка. У ГПУ їх визнали суспільно небезпечними.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Сергій Пашинський пообіцяв закріпити на законодавчому рівні право на носіння зброї.