Останній член "нормандської четвірки" президент Франції Еммануель Макрон підтвердив свою участь у телефонних переговорах з лідерами Росії, Німеччини та України.

Про це повідомляє Reuters.

Телефонна розмова канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента України Петра Порошенка, французького лідера Еммануеля Макрона та глави РФ Володимира Путіна призначена на понеділок, 24 липня.

Порошенко, анонсуючи новий виток перемовин, запевнив, що вимагатиме від Росії негайного припинення вогню уздовж усієї лінії розмежування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", глава держави, очікуючи переговорів, особливі надії покладає на спеціального представника США по Україні Курта Волкера, сподіваючись, що той проявить більш жорстку позицію, ніж його попередниця Вікторія Нуланд.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 20 листопада: успіх на роботі Близнюків, приплив енергії Раків та реалізація планів Козерогів ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам
Показати ще