В Україні запрацювала нова схема, що дозволяє розпродавати транспортні засоби, які належали раніше корупціонерам. Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на офіційний сайт Міністерства юстиції України.

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами розпочало активну діяльність. Фахівці вже встигли пустити з молотка перші машини корупціонерів. Сума поповнення в загальну скарбницю потягнула на значні цифри - понад 2,5 мільйона гривень.

Інформацію про успішно проведені заходи оприлюднив широкої громадськості міністр юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов.

"В рамках євроінтеграції урядом України було створено Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Агентство вже успішно реалізував перші транспортні засоби на суму більше 2,5 мільйонів гривень", - повідомив чиновник.

Популярні новини зараз

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

В Україні на дорогах процвітає корупція

Як повідомляв портал "Знай.uа" Україні потрібно скористатися досвідом успішних держав і створити відкриту, прозору систему взаємодії політиків з небайдужими бізнесменами, щоб уникнути прихованих домовленостей.

Про це заявив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута у воеря інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Україна може перетворитися на мафіозну державу.

Принаймні, так стверджує політолог Віталій Портніков. За словами експерта, мафія несе суспільству набагато більшу загрозу, ніж олігархи. "Мафія - глобальний синдикат з корінням в політичній системі багатьох розвинених країн. І вона вже біля наших кордонів. Вона готується до стрибка, і не сумнівайтеся - стрибне і закриє кігті на нашому горлі", - пише він.

Згідно думку експерта, все стане набагато страшніше, ніж є зараз.

Як писав портал "Знай.uа" президентський законопроект про Антикорупційний суд не враховує рекомендації Венеціанської комісії, на яких наполягають міжнародні партнери.

Мої поправки виправляють цей пробіл і дозволяють створити незалежний від влади суду.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії "Основа" Сергій Тарута, коментуючи свої поправки, внесені в законопроект "Про Вищу антикорупційному суді".