Заяви нареченої народного депутата Сергія Лещенка останнім часом стають мало не крилатими висловами. Цього разу Анастасія Топольська не просто перевершила свого обранця, а й здивувала всіх своїх прихильників.

Діджей стверджує: вона хотіла б стати чоловіком і шкодує про те, що нічого не можна змінити.

На своїй сторінці у Facebook вона пояснила таку позицію:

"У нас стільки гарних і сексуальних дівчат в місті, що я пошкодувала, що я не чоловік", - написала Топольська.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Топольська зізналася, що мріє про багатодітну родину і збирається найближчим часом народити Лещенку трійню.

Популярні новини зараз
Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима Українцям підвищать пенсії на 25% 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку
Показати ще