Троє зловмисників намагалися підпалити столичний офіс партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина", але їх вчасно затримали силовики.

Відповідну заяву під час брифінгу зробив керівник департаменту захисту національної державності СБУ Віктор Кононенко.

Як виявилося, керували провокацією російські спецслужби: у такий спосіб вони намагалися штучно створити будь-який привід для початку акцій протесту.

"Особами, які ховаються на території Росії від українського правосуддя, було поставлено завдання - організувати напад з використанням вибухових пристроїв і запалювальних сумішей", - зазначив Кононенко.

Він підкреслив, що провокації повинні були тривати, за розрахунками росіян, до Дня Конституції, більш того – їм пообіцяли за це чималу грошову винагороду.

Популярні новини зараз
Біженців викинуть додому? Чи буде Німеччина насильно повертати українців Вдарять морози та замете снігом: синоптики спрогнозували, якою буде весна-2026 в Україні Пенсіонерам доплачуватимуть від 300 до 1038 грн: хто отримає "бонусні" гроші Пенсіонерів змусять повертати гроші державі: ПФУ застеріг кожного
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, чим обернеться рішення Стокгольмського арбітражу для "Батьківщини".