Підвищення мінімальної зарплати - популярна тема останніх місяців, ось тільки точної відповіді українцям дати поки не можуть. В уряді пообіцяли з'ясувати, чи є на це взагалі гроші на початку наступного місяця. Якщо вийде перевиконати бюджет, українцям світить нова подачка, а не вийде - так на нема й суду нема.

В ефірі українського каналу суперподію анонсував скандально відомий міністр-дієтолог, а за сумісництвом і глава Міністерства соціальної політики Андрій Рева.

"У першому кварталі було недовиконання бюджету майже на 6 млрд. В травні практично вийшли "в нуль". За підсумками червня - ми зараз дивимося. Можна буде сказати тільки на початку липня", - заявив Рева.Він зазначив, що для збільшення маінімальной зарплати потрібні додаткові фінансові перерахування з державного бюджету до місцевих. Рева вважає, що є декілька варіантів, де знайти необхідні гроші, а саме митниця і тіньова зайнятість.

"Треба збільшувати дохідну частину бюджету. Зараз ви бачите, які заходи вживаються щодо контрабанди на митниці. Протягом літа ми приймемо серйозні заходи по "тіньовій" зайнятості, щодо тих "рабовласників", які не хочуть реєструвати людей", - зазначив Андрій Рева.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

З 1 січня 2018 мінімальна зарплата в Україні становить 3723 гривні.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні може з'явитися новий вид пенсійних виплат, пропозиція ввести їх обговорили на одному з останніх урядових засідань.

Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Крім того, портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції. Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром.