Співробітники НАБУ поки що не побачили жодного конкретного факту порушення закону в скандальних аудіозаписах одіозного депутата Олександра Онищенка, на яких він нібито спілкується з Петром Порошенком.

Про це в середу, 25 квітня, на брифінгу заявив глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

"Ми очікуємо, що пан Онищенко більш конкретно розповість хоча б по одному якомусь кейсу: що "я дав депутату такому-то стільки-то за такий-то закон", щоб це можна було б перевірити", - сказав він.Керівник відомства додав також, що зараз детективи ведуть з Онищенком листування і намагаються отримати цю інформацію, проте поки безрезультатно. Ситник розповів, що скандальний нардеп вже давно робить подібні "гучні заяви", і навіть справу за ними відкрито і розслідується досі, але ні конкретики, ні плівок із записами депутат не надає.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

"Там були заяви про підкуп депутатів, лобіювання законів і дуже багато іншого, але ці заяви носили загальний характер, без конкретних прізвищ, місць передачі коштів, без посилання на апаратуру", - говорить директор НАБУ.

За його словами, Онищенка допитали, але він нічого більш докладно не повідомив.

"Були пропозиції передати нам ці записи - немає нічого", - заявляє Ситник."Для того, щоб встановити автентичність плівок, якщо вони є, треба щоб ці плівки потрапили для дослідження процесуальним способом від самого Онищенка. Поки згоди будь-яким законним способом ми не бачили", - сказав глава відомства.

Ситник впевнений, що тактика Онищенка полягає в тому, щоб зробити гучні заяви і нічим їх не підтвердити.

"Коли доходить до конкретики - починається гра з його боку. Не знаю, чи розуміє він, але він там теж фігурує. І не факт, якщо приїде Онищенко, що плівки або пристрій, яким вівся запис, приїдуть разом з ним", - резюмував Ситник.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що журналіст розповів, що в справі "плівок Онищенко" можуть приховувати від українців.