Народний депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк прокоментував інцидент із побиттям журналіста Василя Крутчака у Верховній Раді.

Гаврилюк розповів, що не бив представника ЗМІ, а намагався допомогти йому, адже той почав падати. Сорочку Крутчаку він нібито порвав, намагаючись його схопити. Нардеп запевняє, що після цього журналіст підвівся та побіг угору.

"Він жахнувся і почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таке писати, я би його не підтримав. Я підклав свої рученята", - заявив Гаврилюк, викликавши сміх журналістів, які все ж взяли у нього інтерв'ю.

Нардеп додав, що казав лише правду.

Популярні новини зараз

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гаврилюк навідріз відмовлявся давати Крутчаку інтерв'ю. На відео можна побачити, що між нардепом та журналістом, судячи зі всього, стався конфлікт.

Народний депутат Михайло Гаврилюк (Народний фронт) зійшов з розуму. Місяць назад він заявив, що прийшов рішення не давати журналістам коментарі та інтерв'ю. Мене це мягко кажучи здивувало! Сьогодні у ВР я підійшов до нього з метою, щоб поцікавитись чи не змінив він свого рішення? Реакція Гаврилюка на відео. Як результат в мене розбитий телефон та розірвана сорочка :) P.S. Щось я не пригадую, щоб хтось із колишньої "бандитської" влади кидались у ВР на журналістів!

Posted by Vasyl Krutchak on Thursday, 18 May 2017