Народний депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк прокоментував інцидент із побиттям журналіста Василя Крутчака у Верховній Раді.

Гаврилюк розповів, що не бив представника ЗМІ, а намагався допомогти йому, адже той почав падати. Сорочку Крутчаку він нібито порвав, намагаючись його схопити. Нардеп запевняє, що після цього журналіст підвівся та побіг угору.

"Він жахнувся і почав падати. Якби я знав, що він на мене буде таке писати, я би його не підтримав. Я підклав свої рученята", - заявив Гаврилюк, викликавши сміх журналістів, які все ж взяли у нього інтерв'ю.

Нардеп додав, що казав лише правду.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гаврилюк навідріз відмовлявся давати Крутчаку інтерв'ю. На відео можна побачити, що між нардепом та журналістом, судячи зі всього, стався конфлікт.

Народний депутат Михайло Гаврилюк (Народний фронт) зійшов з розуму. Місяць назад він заявив, що прийшов рішення не давати журналістам коментарі та інтерв'ю. Мене це мягко кажучи здивувало! Сьогодні у ВР я підійшов до нього з метою, щоб поцікавитись чи не змінив він свого рішення? Реакція Гаврилюка на відео. Як результат в мене розбитий телефон та розірвана сорочка :) P.S. Щось я не пригадую, щоб хтось із колишньої "бандитської" влади кидались у ВР на журналістів!

Posted by Vasyl Krutchak on Thursday, 18 May 2017