Початок візиту президента України Петра Порошенка в Вашингтон ознаменувався хорошим знаком. Коли сідав літак, в небі була веселка.

Про це розповіла віце-спікер Верховної Ради, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко у Facebook.

"Коли літак українського президента сідав в аеропорту Вашингтона, була злива і заграла в небі веселка. Кажуть, на удачу. Вона дуже потрібна української делегації у вівторок", - розповіла Геращенко.

За її словами, першим, що зробив Порошенко – зустрівся з українською діаспорою і військовими, які знаходяться на реабілітації у США, а також поклав вінок до пам'ятника жертвам Голодомору. Після зустрічі з громадськістю почнеться основна програма: Пентагон, Сенат і Білий дім.Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на зустрічі з діаспорою Порошенко розповів про значимість його візиту до президента США Дональду Трампу, який відбудеться раніше зустрічі американського президента з Володимиром Путіним. За його словами, ніколи в історії України ще не було такої потужної програми. З Трампом запланована зустріч о 18:00 за київським часом.

Популярні новини зараз
Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще