Екс-губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі розповів, як змінилося його ставлення до влади після гучної справи із позбавлення громадянства.

В ефірі одного з українських телеканалів він зізнався, що майже одразу виїхав до Нью-Йорка, де мешкають його родичі, більшість із яких – громадяни США.

Політик наголосив: останній раз особисто спілкувався із президентом Петром Порошенком кілька місяців тому і був вкрай незадоволений розмовою:

"Зустріч тривала майже дві години. Це були дві години погроз, прямого шантажу, закликів припинити політичну активність. Він обіцяв: якщо я припиню критикувати, то через два роки підтримає мою партію, щоб у парламенті у нас була своя фракція", - зазначив Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, заснована ним партія поступово зазнавала утисків, влада забирала навіть офісні приміщення, тому позбавлення громадянства він безпосередньо пов'язує зі своєю політичною діяльністю.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"У Конституції чітко написано – не можна відібрати громадянство у громадянина України, і крапка. Це порушення всіх норм, що існують у світі".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі показав, який вигляд має його справжній підпис, щоб у такий спосіб спростувати чутки щодо скандальної анкети.