Екс-губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі розповів, як змінилося його ставлення до влади після гучної справи із позбавлення громадянства.

В ефірі одного з українських телеканалів він зізнався, що майже одразу виїхав до Нью-Йорка, де мешкають його родичі, більшість із яких – громадяни США.

Політик наголосив: останній раз особисто спілкувався із президентом Петром Порошенком кілька місяців тому і був вкрай незадоволений розмовою:

"Зустріч тривала майже дві години. Це були дві години погроз, прямого шантажу, закликів припинити політичну активність. Він обіцяв: якщо я припиню критикувати, то через два роки підтримає мою партію, щоб у парламенті у нас була своя фракція", - зазначив Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, заснована ним партія поступово зазнавала утисків, влада забирала навіть офісні приміщення, тому позбавлення громадянства він безпосередньо пов'язує зі своєю політичною діяльністю.

Популярні новини зараз

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

"У Конституції чітко написано – не можна відібрати громадянство у громадянина України, і крапка. Це порушення всіх норм, що існують у світі".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі показав, який вигляд має його справжній підпис, щоб у такий спосіб спростувати чутки щодо скандальної анкети.