Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов за підсумками своєї роботи за листопад отримав зарплату в 52,2 тисячі гривень. Виплати його заступникам були значно вищі – від 66,9 тисяч до 79,8 тисяч гривень.

Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на дані відомства. За листопад Турчинов отримав кілька додаткових нарахувань. Зокрема, його посадовий оклад, як і надбавка за інтенсивність праці, склали 18 тисяч гривень. За вислугу років секретар РНБО додатково отримав 9 тисяч гривень, а надбавки за роботу в умовах режимних обмежень і як експерту з питань таємниць склали по 3,6 тисяч гривень.

Перший заступник Турчинова Олег Гладковський за листопад отримав зарплату у 66 851 гривню. 32 тисячі гривень з цієї суми склала премія , 18,7 тисяч гривень –витрати.

Інший перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль отримав ще більшу зарплату за листопад. Вона склала 78 997 гривен. 25,9 тисяч із вказаної суми – нарахування премії.

Найвищу зарплату за листопад серед керівництва РНБО отримав заступник секретаря Олександр Литвиненко – 79 762 гривні, з яких 28,9 тисяч гривень – премія, а 17,3 тисяч гривень – витрати.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Показати ще

Оприлюднили зарплати міністра соціальної політики та його заступників

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, за останні півроку розмір заробітної плати голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак досяг позначки 100,7 тис. грн в місяць проти 143,6 тис. грн в минулому році.