Законопроект щодо посилення відповідальності за корупцію з боку посадовців та суддів вніс на розгляд Верховної Ради генпрокурор Юрій Луценко.

Очільник ГПУ особисто це підтвердив під час наради про роботу органів прокуратури минулого року.

У документі йдеться про кримінальну відповідальність за одержання або пропозицію хабара, незаконне збагачення та деякі інші корупційні злочини, які зазначені у ст. 210, 354, 364, 365-2, 368, 368-2-4, 369 Кримінального кодексу:

"Ніяких штрафів там бути не може. Не менше одного року позбавлення волі. За таке рішення суддя має отримати не менше 5 років в'язниці", - пояснив Луценко.

Популярні новини зараз
Володимир путін кректав, пихкав і синів, коли з'явився з жінками: "Я розділяю біль" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Цікаво, що на даний час Україна досі не виконала головну вимогу іноземних партнерів – створення Антикорупційного суду.

Саме ця структура повинна була б займатися подібними питаннями, а її наявність могла позитивно вплинути на стосунки держави з представниками ЄС.

Дивіться: корупціонер року, топ фігурантів розслідувань 2017-го

Як повідомляв портал "Знай.ua", людям з оточення Януковича довірили управляти українськими садами.