Політолог: За обшуками СБУ у журналістів стоять спроби в зародку зламати мирний процес

поділитись
За інформацією політолога, Лукашин і Іваночко - «взагалі різні люди, але пов'язані були (або пов'язані зараз) з силами, близькими до Віктора Медведчука».

«Організація Медведчука виключно інформаційно-правова. Що їм взагалі можна інкримінувати?» Так прокоментував вчорашні обшуки СБУ у київського журналіста Юрія Лукашина і львів'янки Інни Іваночко політолог Денис Жарких.

«У двох моїх знайомих Юри Лукашина і Інни Іваночко обшук. З Лукашиним говорив, він в нормі, більше питань, ніж відповідей. Чесно кажучи, більш мирних і законослухняних людей, ніж ці двоє, я і уявити не можу», - написав Жарких на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією політолога, Лукашин і Іваночко - «взагалі різні люди, але пов'язані були (або пов'язані зараз) з силами, близькими до Віктора Медведчука».

«Що у них можна було знайти ?? Організація Медведчука виключно інформаційно-правова. Що їм взагалі можна інкримінувати? Поки я бачу за цим спроби зламати мирний процес на корені, зробити з опозиції ворогів народу. І пішли бити інтелігентів гуманітаріїв. Тільки пішов прогрес в справах у Коцаби, Васильця і ​​знов за рибу гроші. Ну дуже хоче наша влада увійти в історію маніяками-кровожерами і казковими монстрами з розумом оболдуїв», - цитує Дениса Жарких «Страна».

Автор матеріалу: 
София Милевская
Вся деятельность Медведчука на протяжении многих десятилетий направлена на соблюдение интересов Украины, что свидетельствует о его настоящем патриотизме, считает политолог
0
0
14:06 23.07.2018
Рішення комісії оскаржуються тільки в суді і тільки в частині дотримання порядку організації і проведення конкурсу
0
0
14:01 23.07.2018
Аграрії жодним чином не захищені правоохоронною системою
0
0
13:00 23.07.2018
Перехоплений літак успішно приземлився в аеропорту в місті Питтстаун і пілота зустріли правоохоронні органи
0
0
12:08 23.07.2018