Політолог: За обшуками СБУ у журналістів стоять спроби в зародку зламати мирний процес

поділитись
За інформацією політолога, Лукашин і Іваночко - «взагалі різні люди, але пов'язані були (або пов'язані зараз) з силами, близькими до Віктора Медведчука».

«Організація Медведчука виключно інформаційно-правова. Що їм взагалі можна інкримінувати?» Так прокоментував вчорашні обшуки СБУ у київського журналіста Юрія Лукашина і львів'янки Інни Іваночко політолог Денис Жарких.

«У двох моїх знайомих Юри Лукашина і Інни Іваночко обшук. З Лукашиним говорив, він в нормі, більше питань, ніж відповідей. Чесно кажучи, більш мирних і законослухняних людей, ніж ці двоє, я і уявити не можу», - написав Жарких на своїй сторінці в Facebook.

За інформацією політолога, Лукашин і Іваночко - «взагалі різні люди, але пов'язані були (або пов'язані зараз) з силами, близькими до Віктора Медведчука».

«Що у них можна було знайти ?? Організація Медведчука виключно інформаційно-правова. Що їм взагалі можна інкримінувати? Поки я бачу за цим спроби зламати мирний процес на корені, зробити з опозиції ворогів народу. І пішли бити інтелігентів гуманітаріїв. Тільки пішов прогрес в справах у Коцаби, Васильця і ​​знов за рибу гроші. Ну дуже хоче наша влада увійти в історію маніяками-кровожерами і казковими монстрами з розумом оболдуїв», - цитує Дениса Жарких «Страна».

Автор матеріалу: 
София Милевская
Міністр Омелян пояснив, чому його дружина народжувала в США
0
0
21:32 22.04.2018
По всьому Єревану затримують демонстрантів, які протестують проти затвердження Сержа Саргсяна на посаді прем'єр-міністра
0
0
18:12 22.04.2018
Слідство у справі народної депутатки Надії Савченко продовжили на шість місяців
0
0
17:51 22.04.2018
Російська армія значно переважає українську за чисельністю
0
0
17:36 22.04.2018
Наразі остаточного рішення ще не прийнято
0
0
17:21 22.04.2018