Ксенія Собчак, кандидат в президенти РФ заявила, що Крим для Росії є серйозною проблемою.

Про це вона сказала під час дебатів на одному з російських телеканалів. Як зауважила Собчак, відразу після анексії півострова в Росії почалися біди.

"Я вважаю, що це величезна проблема і ще моїм дітям доведеться її вирішувати, кримську проблему, через яку у нас сьогодні і санкції, і всі біди, і величезна кількість проблем зі всім світом. Це велика проблема", – заявила Ксенія.

Як відомо, на передачі був присутній скандальний російський політик Володимир Жириновський. Він голосно поставив питання Собчак: "Крим – це Україна чи Росія?", на що чіткої відповіді не отримав: "Я вважаю, що Росія порушила всі міжнародні домовленості".

Також Ксенія Собчак дала коментар з приводу свого наміру відвідати Крим.

"Я не збиралася агітувати в Криму. До мене надходять тисячі звернень від кримських татар, від людей, які втратили там власність, і я збиралася поїхати в Крим з гуманітарною місією", – пояснила кандидат в президенти РФ.

Нагадаємо, що в березні 2014 року Росія незаконно анексировала Крим після проведення "референдуму", не визнаного ні Україною, ні світовим співтовариством. У тому числі "кримський референдум" не визнає і ООН.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у неділю, 11 березня, стало відомо, що після президентських виборів вище керівництво Російської Федерації піддасться серйозним кадровим реформ. Відзначимо, що найбільш важливим моментом є питання про те, хто стане новим прем'єром.

"Перед режимом стоїть проблема відтворення після 2024 року, а це зажадає, я б навіть сказала з гарантією, необхідність внесення поправок у основний закон. Наскільки мені відомо, зараз різні групи впливу пропонують Путіну різні варіанти, як можна було б адаптувати режим до передачі влади наступнику або який-небудь інший моделі ", - говорить вона.