Собчак заговорила про Крим у стилі Путіна

поділитись
Реакція українського МЗС не забарилася

Навколо поїздок кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак до анексованого Криму в 2014 році тривають постійні суперечки. Нещодавно в коментарі місцевим ЗМІ вона вирішила пояснити свій вчинок.

Щоправда, виправдання виявилося досить неочікуваним – нібито збирала там інформацію для репортажу на замовлення видання "Сноб":

"Разом з Антоном Красовським ми були в Криму, де збирали інформацію ... про те, що там відбувалося в той момент. Ми готували репортаж".

Більш того, Собчак стверджує, що стала нібито єдиним російським політиком, котрому українська сторона дозволила в'їзд на півострів, але в МЗС чомусь про це досі ніхто не в курсі:

"Представники посольства України в Росії кажуть, що не отримували копію цієї заяви, що є неправдою", - додала вона.

Спростував такі припущення очільник відомства Павло Клімкін, назвавши їх "недоречними", а поїздку такого роду - "політичною шизофренією".

Відомо, що Собчак звернулася із запитом на дозвіл 6 березня 2018 року, але їхати на анексовану Росією територію вона хотіла як кандидат в президенти, тобто, щоб агітувати місцевих жителів голосувати за неї на нелегітимних виборах. Про свої наміри ніколи не говорить стримано, та навіть у третій особі:

"У Ксенії Собчак репутація теж нестабільна. Що у неї в голові, мало хто знає, крім тебе, звичайно. Вона завтра злетить з котушок, у неї сім п'ятниць на тижні, зараз вона в одну сторону гнеться, завтра її понесе в іншу, і ми станемо заручниками ситуації…..Навіть тим, кому Собчак здається цілком помірною фігурою, страшнувато політичну гру починати. Зараз я хочу провести загальнонародний референдум недовіри до сформованої політичної системи. Я хочу показати, що люди не згодні жити так, як живуть зараз. Це, власне, головне, що я хочу зробити".

Дивіться: прес-конференція Ксенії Собчак

Як повідомляв портал "Знай.ua", в базу даних сайту "Миротворець" потрапила кандидат в президенти РФ та журналістка Ксенія Собчак. За порушення перетину українського кордону та відвідини анексованого Криму російська активістка тепер особа нон-грата в Україні.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Собчак, Крим, анексія, Росія
Письменниця запам'яталась неоднознаними перекладами книг Джоан Роулінг
0
0
19:33 20.07.2018
У вбивстві репера підозрюють чотирьох чоловіків
0
0
19:15 20.07.2018
За попередніми даними, в результаті інциденту постраждали 14 осіб
0
0
18:15 20.07.2018
Його головна стаття отримала назву "Трамп хотів саміту з Путіним. Він отримав набагато більше того, на що розраховував"
0
0
17:08 20.07.2018
Кілька років тому вона втекла до Сирії і стала дружиною командира терористичної групи
0
0
16:02 20.07.2018