Спускаючись кожного дня у шахту, кожен із них пам'ятає, як тяжко добувати вугілля та заробляти собі на життя. Але саме сьогодні кожному українцю слід подякувати гірникам, чиєю працею і жертвами забезпечуються основні ресурси держави.

До привітань з нагоди Дня Шахтаря приєднався й засновник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

На думку політика, вугільна промисловість – це один із основних важелів вітчизняної економіки, який не слід недооцінювати:

"Сьогодні я б хотів особливо звернутися до шахтарів Донбасу. До всіх тих, хто кожен день, спускаючись в забій, ризикує власним життям і не знає напевно, підніметься він. До всіх тем, чиєю працею і чиїми жертвами був побудований успішний і процвітаючий Донбас…..Саме завдяки Вам Донецьк був містом мільйона троянд, саме вашими зусиллями будувалася Донбас-Арена, саме ви, своїми руками створили одне з найкрасивіших і комфортних міст. І довгі роки влада високо цінувала, але низько оцінювала вашу працю", - зазначив він.

Нардеп підкреслив, що після того, як на Сході країни почались військові дії, шахтарська праця стала ще більш цінною. Та й сам регіон, як сподівається Тарута, найближчим часом забуде, що значить війна:

Популярні новини зараз

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

"Я бажаю всім вам, щоб в недалекому майбутньому ми змогли повернутися в український Донбас, і з огляду на всі помилки минулого, побудувати той регіон, якого ми всі гідні", - підсумував засновник "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали всю правду про нелегку роботу шахтарів.