Люди, які організовують мітинги під Верховною Радою, повинні ставити більш актуальні для суспільства вимоги.

Про це заявив лідера політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі Politeka on-line.

"Я вважаю, що ті вимоги, з якими вийшли сьогоднішні мітингувальники, вони не відповідають запиту громадянського суспільства. Тому що, сьогодні те, що насправді хвилює людей — це питання економіки, це питання корупції, це питання зростання цін, це питання низьких заробітних плат. Їх абсолютно не хвилює те, за яким законом обираються депутати, чи є у них недоторканність чи ні, тому що про це говорять вже 15 років, а ті питання, які хвилюють людей, вони насправді не піднімаються", — зазначив Андрій Ніколаєнко.

За словами лідера партії «ОСНОВА», сьогоднішні вимоги мають скоріше популістський характер, і практично не впливають на систему керівництва держави або боротьбу з корупцією.

«Боротьба з корупцією не може починатися і закінчуватися створенням НАБУ, САПа та антикорупційного суду. Корупція — це результат неефективної діяльності системи. Корупція — це температура, коли хвора людина, це наслідок, а не причина. Причина корупції і, відповідно, поганий життя українців, це те, що система влади в Україні, побудована так, що у президента дуже багато повноважень, яких взагалі не повинно бути у нього або в державних міністерств, відомств. І скільки б суддів-хабарників ми не зловили, якщо сама система не буде змінена — це все не буде ефективно», — резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Андрієм Ніколаєнко

Як повідомляв портал "Знай.иа", Саакашвілі заявив, що ГПУ готує документи для його арешту.