Політикам з довгими язиками закриють шлях до телевізору

поділитись
Нацрада закликала владу обмежити можливості політиків на телебаченні

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України звернувся до Верховної Ради з вимогою обмежити телепрограми, які ведуть українські політики.

Так, прес-служба Нацради повідомила, що трансляція таких передач суперечить законодавчим нормам про поширення в ЗМІ передвиборної агітації та політичної реклами.

"Надзвичайно важливою зміною в інформаційному просторі держави, на думку Національної ради, має стати законодавче обмеження на ведення програм і передач політичними діячами. Це явище сьогодні набуло великого розмаху – воно нівелює журналістику, відкидає ЗМІ України за рамки журналістських стандартів, якими керується медійна професія, і робить ефір місцем зведення політичних рахунків і пропагандистської боротьби", - зазначили в Нацраді.

Варто зазначити, що Нацрада закликала владу врегулювати це питання якомога швидше.

Як повідомляв портал "Знай.uа", учасник пропагандистських ток-шоу російського ТБ, "український політолог" В'ячеслав Ковтун знову зганьбився в ефірі шоу Володимира Соловйова.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
Нацрада, телебачення України, Рада, політики
У Міжнародному валютному фонді дали оцінку діям адміністрації американського президента
0
0
23:45 22.07.2018
Нагадаємо, що можливість придбати громадянство Австрії з'явилося в 1985 році
0
0
23:09 22.07.2018
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018