Мати голови Державного бюро розслідувань Романа Труби Ольга раптово розбагатіла. Цьому свідчить реєстрація права власності на 300-метровий будинок у селищі міського типу Рудне біля Львова.

Відповідні дані внесені в Державний реєстр прав на нерухомість, повідомляють "Наші гроші".

Ольга Труба зареєструвала ділянку розміром 0,09 га землі під цим будинком на підставі державного акта про право власності. Крім цього, жінка володіє ділянкою в 0,0135 га поблизу.

Також, шістьма роками раніше вона придбала будинок у цьому ж населеному пункті на вулиці Івана Павла II (раніше вул. Дитяча). А в липні поточного року вона зареєструвала на себе 24-метрову квартиру у Львові (вул. Станція Личаків). Цей будинок раніше був залізничною станцією, однак зараз використовується як житловий.

Раніше, сімейство було прописано в 17-метровій квартирі цього будинку. Але тепер, вони володіють мінімум половиною колишньої залізничної станції.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

Показати ще

Фото: Роман Труба

Згідно з даними видання, Ольга Труба працювала в підрозділі громадського харчування Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту. Бізнесом ні вона, ні її чоловік не володіють. У 2011 році жінка зареєструвала на себе товарний знак на львівський ресторан "У лисого Мацька". Також, родичі глави ДБР володіють львівським рестораном "Манускрипт".

Як повідомляв портал "Знай.uа", раніше голова Апеляційного суду на Житомирщині задекларував шикарний автопарк і величезна кількість нерухомості.