На офіційному сайті президента України зареєстровано петицію з проханням не допустити приватизацію українських лісів.

Документ зареєстрували 23 серпня, для того, щоб петиція потрапила на розгляд до президента, протягом трьох місяців вона має зібрати 25 тис голосів.

"Уряд на чолі з Володимиром Гройсманом, руками Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова та Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка хоче повністю знищити природне надбання Українського народу, наші зелені легені – лісові масиви держави!", - йдеться в тексті.Автори вважають, що "концесія має на меті лише одне – швидше зрубати і продати деревину. Ніхто не захоче вкладати кошти для відновлення лісу, адже віддача буде через 80-100 років (саме стільки потрібно, щоб ліс виріс)".

Автори також наголошують, що жодна країна ЄС не використовує концесію в лісовому господарстві та вважає її неефективною для лісу та держави.Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше Громадська рада при Державному агентстві лісових ресурсів виступила проти передачі майнових комплексів українських лісгосппідприємств у концесію.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Олександр Усик повернувся на 30 років тому і показав красуню-дружину: "Жінкам подобаються ці вуса"

Показати ще