Проштовхування президентської версії законопроекту про Антикорупційний суд без врахування рекомендацій Венеціанської комісії говорить про те, що Порошенко хоче перехитрити західних партнерів. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат, лідер партії «Основа» Сергій Тарута.
 
«Профільний комітет парламенту відкинув пропозицію внести на голосування законопроект з рекомендаціями Венеціанської комісії та запропонував парламенту президентський законопроект. Захід не сприйме цей документ, адже в президентській версії документа створюється «ручний» Антикорупційний суд», - зазначив Сергій Тарута.
 
На думку нардепа, для врахування рекомендацій Венеціанської комісії президенту нічого не заважало відкликати свій законопроект і внести в нього правки.
 
«Президент міг відкликати, внести правки і знову подати в парламент. Ми бачимо, що йде затягування процесу і Порошенко хоче перехитрити наших західних партнерів», - підкреслив Сергій Тарута.
 
Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла в першому читанні президентський законопроект №7440 «Про Вищий антикорупційний суд». Відповідне рішення підтримали 282 народних депутата.