Президенти України Петро Порошенко та Білорусі Олександр Лукашенко задумались над питанням відновлення річкового сполучення по Дніпру і Прип'яті між двома країнами.

Таку заяву глава держави зробив під час спільної прес-конференції зі своїм білоруським колегою.

Профільні міністерства обох держав уже отримали завдання вивчити питання і представити реальні пропозиції для реалізації цього наміру.

Також Порошенко підкреслив перспективність подальшого розвитку взаємодії у сфері автомобільного, транспортного та залізничного сполучення.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", зустріч глав двох держав була багатою на події та заяви. Олександр Лукашенко запропонував долучитися до вирішення гуманітарної кризи на Донбасі та запевнив, що його країна ніколи не буде плацдармом для агресії проти України.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Під час церемонії підписання офіційних документів активістка Femen Анжеліна Діаш влаштувала перфоманс о розстебнутою блузкою.

Коли хуліганку вивели з заходу, під час виступу Лукашенка втратив свідомість 61-річний керівник Держприкордонслужби Віктор Назаренко.