Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із несподіваною заявою щодо російської мови.

На думку лідера держави, він є "національним надбанням" білорусів, які до його розвитку причетні не менше, ніж росіяни, пишуть місцеві ЗМІ.

"Хочу підкреслити, що російська мова для нас не чужа. Це і наше національне надбання. Білоруси за свою багатовікову історію внесли чималий внесок у її розвиток, збагатили її", - зазначив Лукашенко.

Лідер країни також нагадав, що російська мова має статус державної в Білорусі.

"Російська мова - це наша мова. Ви приїхали до країни, де шанують, поважають, розмовляють і думають по-російськи. Ми, звичайно, дуже раді, що паралельно ми зробили чимало для того, щоб на той же рівень, на якому знаходиться російська, підняти й білоруську мову. Ми багато робимо. І вас це анітрохи не має насторожувати. Цим ми будемо і багаті", - підкреслив Лукашенко.

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лукашенко втратив селфі-цноту з красунею-брюнеткою.