У білоруському місті Могильов помітили авто з номерними знаками "ЛНР".

Місцевий житель Володимир Шанцев розмістив фото в Facebook. "А ось жигуль з номерними знаками неіснуючої країни (столиця Луганськ), розтинає по Могильову. Цікаво, як пропустили через кордон?", - запитує користувач.

Також він розповів, що помітив 2 роки тому машину, на задньому склі якої було написано: СЕВАСТОПОЛЬ ДОНЕЦЬК ЛУГАНСЬК ОДЕСА "з колорадським стрічкою".

За словами місцевого жителя, він два рази звертався в міліцію, але там нічого незаконного не помітили. Оштрафували тільки за порушення правил дорожнього руху.

"Користувачі пишуть, що цю машину також бачили, також пишуть, що ця машина не єдина, їх в Білорусі багато. Сьогодні ми вже будемо робити заяву для міліції", - повідомив Шанцев.

Популярні новини зараз
Даша Астаф'єва закликала росіян не розслабляти "булочки" після вибухів у Криму: "Пігодогі, набирайте побільше води" Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що колишні співробітники підрозділу МВС "Беркут", які були причетні до силового розгону на Майдані, тривалий час переховувалися в Білорусі.