Порошенко назвав головну "перемогу" України

поділитись
Порошенко вказав у Раді на головні досягнення України

Україна здобула ряд важливих досягнень за три роки після Революції Гідності. Але найважливішим є надання Євросоюзом права українцям на безвізові подорожі.

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час свого щорічного послання до Верховної Ради. Він зазначив, що вже з вересня запрацювала у повну силу Угода про асоціацію з ЄС. Це проміжне досягнення, за його словами, дозволить збільшити країні експорт до європейських країн.

Показник виріс на 23%. Крім того, частка торгівлі з ЄС підвищилась на 40%. Порошенко сказав, що є свідченням початку інтеграції економіки України в європейську спільноту.

"Ми до цих пір близькі до прірви, один крок і ми знову - внизу, а через перевал над нами нависає хижа орда, і повинні розуміти, що це - довгострокова загроза", - наголосив президент.

Це, за словами глави держави, стало головним підсумком спільної роботи влади і суспільства.

В той же час президент жодним словом не обмовився про зниження рівня життя пересічних українців. Населенню обіцяли заможне життя після запровадження реформ,які й досі не можуть ухвалити в Верховній Раді через недисциплінованість депутатів та їх кулуарні "договорняки". Оминув увагою Порошенко й ситуацію з українським олігархатом, який почуває себе значно вільніше, ніж за часів Януковича. 

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, мешканці анексованого Росією Криму почали ганятися за українськими паспортами, які дозволяють вільно подорожувати Європою.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
петро порошенко, верховна рада, безвіз
Конгрес збирається "покарати" Україну і Польщу
0
0
17:56 26.04.2018
Наразі він продовжує сидіти у СІЗО на Луганщині
0
0
17:04 26.04.2018
Українські журналісти склали рейтинг найбагатших народних депутатів
0
0
16:15 26.04.2018
Скандальна ведуча їде у важливій справі
0
0
15:35 26.04.2018
Тепер це буде не боротьба з корупцією, а спроба перехопити корупційну вертикаль і передати її під зовнішнє управління
0
0
14:57 26.04.2018