Український президент Петро Порошенко прибув у Білий дім, де зустрівся з віце-президентом США Майком Пенсом, а потім вони разом пішли в Овальний кабінет для розмови з лідером США Дональдом Трампом.

Під час спілкування з пресою глава української держави заявив, що у нього відбулася "повноцінна, дуже детальна" зустріч з президентом США, і Україна отримала "тверду підтримку" з боку Сполучених Штатів щодо суверенітету та територіальної цілісності держави, її незалежності та у продовженні реформ.

"Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених Штатів" Петро Порошенко на зустрічі у Білому Домі. Підхід до преси.

Posted by chastime on Tuesday, 20 June 2017

Порошенко підкреслив, що зустріч з Трампом відбулася у день, коли виповнилося три роки з того часу, як він представив свій мирний план. Останній став основою Мінських домовленостей. У глави Білого дому наголосили, що залишаються відданими Мінським домовленостям.

Окремо обговорили економічну та військову співпрацю, співробітництво у галузі газової та ядерної енергетики, закупівлю американського вугілля тощо.

Популярні новини зараз
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"
Показати ще

Порошенко також передав Трампові листи від родичів ув’язнених на окупованих територіях українців.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", формат зустрічі Порошенка та Трампа говорить про те, що глава Білого дому ще офіційно не визначився з політикою стосовно України.