Три мільйони гривен на організацію міжнародного конкурсу проектів на кращу пропозицію Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні – Музею Революції Гідності виділила всеукраїнська БО "Благодійний фонд Порошенка".

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Для реалізації проекту 17 листопада Міністерство культури України, організатор Конкурсу "Hossbach Lehmhaus GbR [phase eins]" та ВБО  "Благодійний фонд Порошенка" підписали Меморандум про співпрацю.

"Ми маємо зберегти пам'ять про людей, які змінили хід історії і в Україні, і в Європі, і в світі. Цей проект - один із тих, які об’єднують націю задля майбутнього України!", - йдеться в повідомленні.

Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні

Три мільйони гривень благодійної допомоги від Фонд Порошенка дадуть старт організації архітектурного конкурсу для створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Я закликаю усіх небайдужих взяти участь у обговоренні проекту, особливо важлива думка членів родин Героїв Небесної Сотні. Це має бути наш спільний загальноукраїнський проект. Сподіваюся, нам вдасться створити меморіал, гідний наших Героїв.

Posted by Петро Порошенко on Friday, 17 November 2017

Порошенко закликав усіх небайдужих взяти участь в обговоренні проекту, особливо важливою є думка членів родин Героїв Небесної Сотні.

У свою чергу користувачі погодилися з тим, що ті. Хто поклав життя на Майдані, повинні назавжди залишитися в пам’яті українців, але вважають: найкращим вшануванням подвигу цих людей буде подолання корупції, побудова сильної держави та закінчення війни на Донбасі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в українській столиці навпроти входу до Жовтневого палацу невідомі розбили меморіальну плиту Герою Небесної Сотні Володимиру Мельничуку.