Порошенко пожертвував мільйони. Дізнайтеся, на ЩО!

поділитись
Усіх небайдужих закликали взяти участь в обговоренні проекту

Три мільйони гривен на організацію міжнародного конкурсу проектів на кращу пропозицію Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні – Музею Революції Гідності виділила всеукраїнська БО "Благодійний фонд Порошенка".

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Для реалізації проекту 17 листопада Міністерство культури України, організатор Конкурсу "Hossbach Lehmhaus GbR [phase eins]" та ВБО  "Благодійний фонд Порошенка" підписали Меморандум про співпрацю.

"Ми маємо зберегти пам'ять про людей, які змінили хід історії і в Україні, і в Європі, і в світі. Цей проект - один із тих, які об’єднують націю задля майбутнього України!", - йдеться в повідомленні.

Порошенко закликав усіх небайдужих взяти участь в обговоренні проекту, особливо важливою є думка членів родин Героїв Небесної Сотні.

У свою чергу користувачі погодилися з тим, що ті. Хто поклав життя на Майдані, повинні назавжди залишитися в пам’яті українців, але вважають: найкращим вшануванням подвигу цих людей буде подолання корупції, побудова сильної держави та закінчення війни на Донбасі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в українській столиці навпроти входу до Жовтневого палацу невідомі розбили меморіальну плиту Герою Небесної Сотні Володимиру Мельничуку.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Небесна Сотня, герої, вшанування, міжнародний конкурс
Здатність об'єднатися завжди працює на результат
0
0
16:04 15.12.2017
Інститут особливо виділив найбільш медійно прогресуючих політиків минулого місяця
0
0
12:32 15.12.2017
Жінку "зустріли" просто на сходах мерії - навіть не встигла відреагувати
0
0
12:10 15.12.2017
Генпрокуратуру здивувала відповідь Інтерполу
0
0
11:42 15.12.2017
Секретар РНБО вказав на високі ризики нападу Росії на Україну
0
0
11:27 15.12.2017