Оболонський суд повідомив про зміни щодо слухань про держзраду Віктора Януковича. Повторного допиту в якості свідка президента України Петра Порошенка не буде.

Про це пише Politeka з посиланням на суд Оболонського району Києва.

Рішення було прийнято незважаючи на те, що захист колишнього президента-втікача вимагав повторного допиту.

"Стороні захисту не було надано можливості в розумні часові рамки допитати цього свідка. Просимо суд допитати свідка Порошенко Петра Олексійовича повторно. У нас є багато питань і багатьом їх цікаво почути", – заявили раніше адвокати Януковича.

Популярні новини зараз
Попрощайтеся з ненависними мішками під очима: три маски для боротьби з ознаками втоми Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

При цьому прокурори заявили, що клопотання сторони захисту не обгрунтоване. У суді зазначили, що сторона захисту мала достатньо часу для всіх питань у ході допиту.

Як повідомляв портал "Знай.ua", судді довелося припинити допит Петра Порошенка, так як з боку захисту посипалося багато питань, які стосувалися б кримінальної справи. Адвокати захисту не реагували на численні зауваження судді, заявляючи, що суд навмисно не дає їм задавати питання.