На допитах у справі про державну зраду колишнього президента-втікача Віктора Януковича напередодні дачі свідчень Петром Порошенком вже з'являлося чимало представників нинішньої влади - від Яценюка і Авакова до Парубія і Турчинова.

На думку сторони обвинувачення, саме вони можу пролити світло на сумнозвісний лист "легітимного" до президента РФ Володимира Путіна із проханням ввести війська в Україну.

Сьогодні повинен також виступити Володимир Єльченко - постійний представник України при ООН, в присутності якого його російський колега Віталій Чуркін зачитував звернення Януковича.

Ситуація вже викликала безліч питань у експертів та журналістів, які почали ділитися своїми припущення щодо подальшого розвитку подій у соціальних мережах.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

"Метою гучної заяви про похід Порошенко в суд було роздягнути журналісток, а не йти і давати показання. Вічно ці блогери в усьому намагаються побачити зраду", - впевнений журналіст В'ячеслав Чечіло.

Звернув увагу на затримання активістки Femen і кореспондент Іван Яковина – він помітив, що поява дівчин не просто ризикована, швидше за все у такий спосіб відволікають увагу від більш нагальних питань.

"Всіх дівчат перевірили на наявність / відсутність ліфчиків і написів. Але президент все одно вирішив не ризикувати і дати свідчення по відеозв'язку", - написав Яковина.

Дивіться: перед допитом Порошенка сапери перевіряють територію суду на вибухівку

Як повідомляв портал "Знай.ua", активістка Femen пробралася у приміщення суду, де повинен був давати свідчення Порошенко.