Юлія Тимошенко, яка вже явно окреслила власні президентські амбіції, у своїй "стратегії миру" може визнати анексію Криму

Таку думку висловив журналіст Роман Цимбалюк.

Він зазначає, що і після Помаранчевої революції, і після Революції Гідності Росія вирішує свої завдання "геополітичної величі", в яких Україна є головною метою.

"Події після 2014 року показали, що коли аргументи закінчуються, Кремль з легкістю використовує військову силу, і плювати вони хотіли на "російськомовних". Це тільки привід для вторгнення", – пише він.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Зірку "Останнього героя" здолала онкологія: "Боролася сильно і довго"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

Цимбалюк зазначає, що при такому розкладі треба з’ясувати, що ж собою являє "нова стратегія миру", яку пропонує кандидат у президенти України Юлія Тимошенко.

Сама Юлія Тимошенко поки не дуже хоче пояснити свої кроки по реалізації цієї самої "стратегії миру".

Цимбалюк зазначає, що лідер "Батьківщини" оперує тільки загальними фразами: "Україні потрібен мир як повітря", "Я знаю з ким і як вести переговори про мир", "Про Донбас треба думати не як про окуповану територію, а як українську землю".

"Може бути Юлія Володимирівна і знає з ким вести переговори, але чомусь прізвище цієї людини не вимовляє в слух. А дарма, всього-то 10 років тому з ним підписувала газові угоди, які Україну сильно підкосили", – додав журналіст.

Він зазначає, що з цим візаві неможливо говорити про мир: "Вони цього не хочуть, вони хочуть капітуляції України, щоб ми "повернулися і попросили вибачення у великого брата".

Роман Цимбалюк пише, що зовсім недавно Юлії Тимошенко з Москви передала привіт речник МЗС Росії Марія Захарова. Суть слів Захарової зводиться до одного: всі аргументи – миротворці ООН, Будапештський меморандум і так далі вже неодноразово відкидалися Кремлем.