З-поміж основних вимог активістів, які вийшли на мітинг під урядові будівлі, називали реформу судової системи, зокрема створення спеціального антикорупційного органу, який раз і назавжди виключить шанси для служителів Феміди ухвалити бодай одне неправомірне рішення.

Таку заяву в ефірі програми DidkovskyON на каналі "Знай.ua" зробив народний депутат, громадський активіст Мустафа Найєм.

Політик вважає, що на судах проблеми не закінчуються: робота правоохоронців також викликає чимало претензій, попри проведені кілька років тому зміни в роботі поліції.

"Якщо дивитися вже зовсім глибоко, то, по-перше, потрібен антикорупційний суд, про який ми говоримо. Я впевнений, що треба саджати у першу чергу великих чиновників. Немає велосипеду, якого ми не бачили. Саджаючи великих політиків, ми даємо середньому класу і дрібним політикам сигнал: це небезпечно, красти не треба. Другий момент, правоохоронні органи, які потрібно максимально очищати від нехарактерних для них функцій. Не потрібно, щоб поліція, СБУ, прокуратура займалися економічними злочинами. Цим повинні займатися окремі інституції", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Депутат впевнений, що покласти відповідальність за розслідування злочинів економічного характеру слід на окрему фінансову службу або податкову.

Але точно не на правоохоронців, головне завдання яких – слідкувати за дотриманням громадського порядку. Інакше, підкреслив Найєм, це перетвориться тільки на спосіб заробляння грошей, не більше.

Дивіться: інтерв'ю з Найємом

DIDKOVSKY ON С МУСТАФОЙ НАЙЕМОМ: о новом Президенте, неудавшем...

Підтримуєш думку Найєма - тисни лайк 👍❤

Posted by Знай.ua on Thursday, 26 October 2017
Як повідомляв портал "Знай.ua", Найєм назвав головні критерії для майбутнього президента.