Президент України Петро Порошенко не розбирався в ситуації, коли обіцяв швидко закінчити війну.

Про це в ефірі кам'янської ТРК «МІС» заявив народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Коли Петро Порошенко під час передвиборної гонки обіцяв за 10 днів припинити війну на Донбасі, це був чистий популізм. Ця людина не розібралася в ситуації, яка відбувається, хотів сподобатися виборцям, спекулювати на почуттях людей. Всім хотілося швидко закінчити війну і Петро Порошенко на цьому спекулював, не маючи чіткого плану. Більше того, людина, яка стала президентом і головнокомандувачем, зовсім не слухала того, що ми говорили йому з регіонів. У нього було своє уявлення. Слава Богу, що мені дозволили зайнятися Маріуполем і визволенням міста від сепаратистів, а потім і захистом», — заявив Сергій Тарута.

Засновник політичної партії «ОСНОВА» зауважив, що популізм, який дозволяє собі президент України Петро Порошенко, є неприпустимим для глави держави, а рішення конфлікту на Донбасі вимагає глибоких і всебічних дій, повідомляє Politeka.

«У нас є план з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, який я представив на Мюнхенській конференції з безпеки. Це найвищий форум з безпеки в світі і там я робив його презентацію: легітимність, безпека і довіра. Частина цього плану зараз починає реалізовуватися і втілюватися. Наприклад, ідею міжнародних сил я представив ще в лютому. Але міжнародні сили на Донбасі потрібні не самі по собі, а разом з міжнародною перехідною тимчасовою адміністрацією», — підкреслив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Призов в українську армію, 1 жовтня: історія майбутнього батька, який ховався від військкомату 3 роки

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як сообшал портал "Знай.uа", одіозний олігарх подав позов проти НБУ.