У Росії заговорили про заходи у відповідь на відміну поїздів з України. Міністр транспорту РФ Євген Дітріх заявив, що у разі прийняття українською владою рішення про припинення залізничного та автобусного сполучення Росія прийме заходи у відповідь.

Російські ЗМІ повідомляють, що у Міністерстві транспорту РФ провели підготовку до можливого скасування владою України залізничного та автобусного сполучення між двома країнами.

"Мінтранс розглядав це питання і можливі наші заходи в зв'язку з можливим прийняттям такого роду рішень", - розповів журналістам  Дітріх.

Міністр транспорту РФ заявив перед журналістами,  що в разі прийняття українською владою рішення про припинення залізничного сполучення Росія прийме у відповідь заходи. Втім, на його думку, Київ навряд чи піде на введення такої заборони.

"В першу чергу такого роду заходи спричинять неможливість громадян Росії і України користуватися послугами транспорту. Крім незручностей і дискомфорту, це ні до чого іншого не приведе", - сказав Дітріх.Нагадаємо, на початку серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що влада країни розглядає "варіант закриття залізничного сполучення з Москвою.

У свою чергу представники українського залізничного оператора Укрзалізниці заявили, що в разі прийняття державою такого рішення воно буде виконано.

Пізніше в Києві заявили, що також хочуть припинити автобусне сполучення з РФ. Щодо авіаційного сполучення між Росією і Україною, то воно  було повністю припинено в жовтні 2015 року.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в’їзд громадян Російської Федерації на територію України буде здійснюватися за новими правилами.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Омелян розповів, як "припиниться" залізничне сполучення з Росією

Також "Знай.ua" писав, що оприлюднено повний список правил візового режиму із Росією.