Не надто скромні зарплати та надбавки чиновників Міністерства юстиції викликали подив у суспільстві, адже статті витрат під графою компенсацій справді вражаючі. Не втримався від обурення навіть заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

В коментарі одному з українських телеканалів він настільки захопився, що навіть раптово перейшов на нецензурну лексику. Такою була реакція на дані щодо обсягу двомісячних премій (23 мільйони на 8 співробітників).

"Чесно кажучи, цензурних слів я підібрати не можу. Просто не можу. Вибачте, але це повне б ** дство таке творити. Та ще в структурі Мін'юсту. Я шокований цією інформацією, я її не бачив, ви мене застали зненацька. У мене зарплата 22 тисячі без всяких надбавок-премій. Ми навіть вирішили для себе неетичним отримувати матеріальну допомогу на відпустку. Повинні бути у людей якісь моральні рамки. що ти такого, паскуда, зробив, що виписав собі премію в 7 мільйонів, б * я ? Вибачте ", - розлютився Тука.

На думку заступника міністра, такий випадок – яскравий прояв прикриття хабарників, при чому – на офіційному рівні. Він закликав чиновників згадати про совість, адже витрати у 60 тисяч на відрядження занадто багато.

"Я коли їхав на виїзне засідання бюджетного комітету в Сєвєродонецьк, мене, як дівку, на утримання взяла Верховна Рада. Тому що на той момент в бюджеті Міністерства на відрядження залишалося 5 тисяч гривень ", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці висловили свою думку з приводу захмарних статків чиновників Міністерства юстиції.