У мережі з'явилася повна розшифровка переговорів затриманих за підозрою в організації спроби держперевороту і терактів в Києві позафракційного нардепа Надії Савченко і парламентера Володимира Рубана з військовими, які працювали під прикриттям і яким вони озвучили свої плани по скиданню влади. Текст опублікував Texty.org.ua.

Савченко, Рубан і їх начебто спільники зустрічаються в одному з приміщень військової частини в Хмельницькій області:

Савченко: Що ви зараз хочете почути (незрозуміло) крім того, що стріляє, як воно дихає якщо є така можливість?

Березень Г. П. (військовослужбовець): Так, так, все там організовував. Надія Вікторівна, в першу чергу після того, що приїхало - подарунки, ми розуміємо всю серйозність питання.

Популярні новини зараз

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Показати ще

Березень Г. П.: І це все не для того, щоб зробити матеріальну допомогу полку. Тому я нічого не можу доповісти, але ми хочемо почути від вас конкретно, що ви бачите і як? Те, що ми з тобою розмовляли, це все, звичайно, цікаво, своє бачення я сказав з цього питання. Так, воно може бути, тому що ти бачиш з нашими доробками? Тепер розумію, що пішло забезпечення, ми повинні розуміти, що ви конкретно від нас хочете і що ви від нас бачите?

Рубан: Як мінімум, мені знадобитися в Києві. Всього в три етапи. На першому етапі люди виходять і поки я цей етап не розголошую, всі кияни виходять, на другому етапі ...

Березень: Куди йдуть?

Рубан: З дому. На вулицю.

Березень: А чому вони підуть?

Рубан: Ми їх вигонимо. Це перший етап. На другому етапі ми зносимо красиву будівлю, на побудоване Чортовому місці (швидше за все йдеться про Верховну Раду - ред.), Може бути і весь урядовий. І на третьому етапі ми або виганяємо його, або великокаліберне, і Товариш і іже з ним якщо вони самі не тікають, або заганяємо його. Вони планують другий термін. Вони вже знайшли бійців на другий тур. Ляшко або Бойко. І Він легко йде на другий термін. І (н.ц.л.) Україна, і землі української (н.ц.л.). Я не знаю, поставили чи ні, візьмуть в грудні?

Лящ С.В.: На зняття мораторію?

Рубан: Той же Хмельницький (н.ц.л.) хитрував блін, за цю землю, вся полита кров'ю, все продадуть.

Савченко: ви хороший стратег, ви самі можете розробити і підказати що. Головне бачення таке, моє бачення трошки інше, по-перше: з Юлькою вони не домовилися. Вона їм буде не конкурент. Її Росія не підтримує і Америку вона не влаштовує. Порох заручається підтримкою олігархів, йому (н.ц.л.) захід і схід, європейці, він бере собі слабких гравців, на другий тур. Бойко, ніякий, він відразу вибуває. Ляшко теж ніякий.

Ляшко він просто купить, в черговий раз (н.ц.л.) продасть. Я бачу ситуацію в іншому плані, я бачу те, що пропонує Володя це РЕВОЛЮЦІЯ (незрозуміло). Я пропоную ПЕРЕВОРОТ. Тому що їх треба прибирати ФІЗИЧНО. Причому всіх і відразу. Це один метод. Один день і тільки зсередини.

Може бути пару днів, не тільки один день найбільш успішно. Для цього потрібно чекати ще до року часу. Далі треба робити так, щоб вони бігли. Тобто мене менше цікавить урядовий квартал, мене більше цікавить їх ЖИТЛО, я думаю, вони почнуть тікати, коли їм нікуди буде повертатися, бігти будуть усі.

Березень: Хто зараз керує державою, назви мені три ключові фігури, а я тобі скажу, так чи ні.

Савченко: Порошенко, Турчинов, Аваков. У центрі всех взірвати.

Березень: А коли їх, коли вони зберуться всі в одному місці?

Лящ: Ми зараз говоримо про кого, про уряд?

Березень: Про Верховну Раду.

Савченко: Ось, є один день, коли вони збираються всі міністри, не заступники, а особисто міністри, всі голови служб, тобто Служба безпеки, коротше, все служби, прокурор, всі депутати і виступає Президент, це один день на рік. Коли Президент читає свою доповідь.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради схвалив подання ГПУ на залучення до відповідальності, затримання і арешт народного депутата Надії Савченко. Відповідні рішення були одноголосно прийняті на засіданні у четвер, 22 березня.