Державний банк розвитку Китаю повідомив про завершення генерального кредитної угоди на суму 3,656 млрд доларів від 25 грудня 2012 года с "Нафтогазом України".

Як повідомляє прес-служба компанії, угода зірвалася через "затримки з отриманням погоджень від українських державних органів". При цьому в компанії вказують, що в цьому році направив понад 40 листів до Кабінету Міністрів з проханням прискорити розгляд поданих матеріалів. У зв'язку з цим документи не були готові в строк.

Кредитні гроші планували направити на модернізацію Сєвєродонецької ТЕЦ і будівництво трьох заводів в Сєвєродонецьку, Горлівці та Одесі з виробництва синтез-газу - сировини для виробництва азотних добрив.

При цьому китайці готові продовжувати співпрацю з українською компанією, проте за новими проектами. Зокрема, мова йде про модернізацію систем індивідуального опалення в приватних будинках малозабезпечених споживачів, будівництво ТЕС в Києві та Львівській області для скорочення імпорту газу та закупівлю обладнання для збільшення видобутку газу "Укргазвидобування". Кредит потрібно виплатити за 19 років.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Збитки "Нафтогазу".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що громадський і політичний діяч України В'ячеслав Богуслаєв незаконно продав підприємство "Мотор Січ", чим привернув до себе чимало уваги в соціальних мережах.