У законопроекті про зміну правил реєстрації громадян передбачається, в тому числі реєстрація в режимі онлайн, що, на думку авторів, істотно полегшить саму процедуру.

Про це повідомляє Офіс реформи адмінпослуг на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Законопроект передбачає, що для реєстрації місця проживання досить подати онлайн або особисто одну лише декларацію, тоді як зараз треба 4-5 документів. Реєстрація здійснюється в момент звернення (зараз - один день за законом, від п'ятнадцяти хвилин до десяти днів на практиці) . Також скасовуються довідки, що підтверджують місце проживання та склад сім'ї - всі уповноважені органи отримають інформацію з Єдиної інформаційної системи.

Якщо цей законопроект приймуть, українці зможуть отримувати державні послуги за новим місцем проживання.

Популярні новини зараз

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Штампа про реєстрацію в паспорті пропонується скасувати. Поставити позначку можна буде тільки за бажанням громадянина. Власники, батьки і органи опіки інформуються про реєстрацію. Реєстрація блокується відразу після надходження скарги до органу реєстрації (онлайн, особисто, поштою).

Крім перерахованих заходів, встановлять прозорий механізм дотримання законності при проведенні перевірок. Перевірка даних деклараціях буде проводитися тільки у випадках, передбачених законом. Відвідати громадянина з перевіркою можна тільки за умови, якщо громадянин сам це ініціює. Перевіряючий на підставі методики ДМС і Мін'юсту визначить необхідність відвідування особи для висновків про місце його жительствя.

Школи будуть ініціювати перевірку лише у випадках, коли кількість дітей з першочерговим правом на зарахування до неї, буде перевищувати кількість наявних місць у навчальному закладі.

Громадянам РФ при в'їзді в Україну знадобиться попередня реєстрація - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" глава МОЗ Уляна Супрун піклується про здоров'я українських офісних працівників. Вона порадила їм побільше рухатися.

Супрун стверджує, що ті працівники офісів, які не прислухаються до її рекомендацій, можуть захворіти діабетом, ожирінням і отримати проблеми з опорно-руховим апаратом. Міністр рекомендує здійснювати різноманітні рухи через кожні півгодини.