Прорив Саакашвілі: яку відповідальність передбачає закон

поділитись
У законі чітко прописано, в яких випадках настає відповідальність за незаконне перетинання кордону

Екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі не загрожує кримінальна відповідальність за незаконний перетин кордону, оскільки в Україні покарання за це не передбачено з 2004 року.

Про це повідомив колишній заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін в Facebook. Він назвав всі заяви правоохоронців звичайним "блефом".

Кузьмін розповів, що кримінальне покарання загрожує лише за незаконне переправлення осіб через державний кордон. І під цю відповідальність потрапляють "торговці людьми".

"Тобто суб'єктами цього злочину можуть бути виключно так звані" торговці людьми ", які перевозять" живий товар "в контейнерах або багажниках власних автомобілів, але аж ніяк не їх жертви", - пояснив нюанси екс-заступник генпрокурора.

Кузьмін додав, що Саакашвілі лякають кримінальною відповідальністю за посягання на життя працівника правоохоронного органу. Але, за його словами, за цією статтею можуть притягнути лише "за вбивство або замах на вбивство прикордонника".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі підписав протокол про адміністративне порушення кордону, який йому вручили прикордонники.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
міхеїл саакашвілі, повернення саакашвілі, україна
Міжнародні партнери можуть вплинути на рішення влади про створення суду
0
0
20:18 23.02.2018
Геннадій Москаль побічно "послав" Гройсмана з його вимогами і хоче лінгвістичної експертизи своїх матюків
0
0
19:55 23.02.2018
Кожна влада вносить зміни під себе
0
0
19:34 23.02.2018
Прихильники законопроекту "забувають" сказати про важливі поправки
0
0
18:58 23.02.2018