Прорив Саакашвілі: яку відповідальність передбачає закон

поділитись

0

0

У законі чітко прописано, в яких випадках настає відповідальність за незаконне перетинання кордону

Екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі не загрожує кримінальна відповідальність за незаконний перетин кордону, оскільки в Україні покарання за це не передбачено з 2004 року.

Про це повідомив колишній заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін в Facebook. Він назвав всі заяви правоохоронців звичайним "блефом".

Кузьмін розповів, що кримінальне покарання загрожує лише за незаконне переправлення осіб через державний кордон. І під цю відповідальність потрапляють "торговці людьми".

"Тобто суб'єктами цього злочину можуть бути виключно так звані" торговці людьми ", які перевозять" живий товар "в контейнерах або багажниках власних автомобілів, але аж ніяк не їх жертви", - пояснив нюанси екс-заступник генпрокурора.

Кузьмін додав, що Саакашвілі лякають кримінальною відповідальністю за посягання на життя працівника правоохоронного органу. Але, за його словами, за цією статтею можуть притягнути лише "за вбивство або замах на вбивство прикордонника".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі підписав протокол про адміністративне порушення кордону, який йому вручили прикордонники.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
міхеїл саакашвілі, повернення саакашвілі, україна
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Гроші спрямують на різні потреби
0
0
23:20 22.11.2017
Незабаром приймуть рішення
0
0
23:10 22.11.2017
В найближчому оточенні ватажка "ЛНР" готуються "чистки"
0
0
21:03 22.11.2017