Прощайтеся з грошиками: США готує удар по найбагатшим росіянам

поділитись
До кінця тижня будуть оголошені нові санкції

США планують ввести нові санкції щодо російських мільярдерів, які пов'язані з Путіним. Про це повідомляють американські ЗМІ, посилаючись на джерела в офіційних колах США.

Кілька найбагатших росіян, пов'язаних з президентом РФ, можуть потрапити під дію цих санкцій. Такий крок робить дозволяє закон, який був прийнятий в покарання Москві за втручання в президентські вибори США 2016 року, анексію Криму і дії в Сирії. На даний момент Москва не дає офіційних коментарів.

Джерела повідомляють, що санкції будуть стосуватися тих людей, які вже є в списку санкцій, опублікованому в січні Міністерством фінансів США. Значне місце в ньому припадає на основних фігур російського бізнесу і влади. Серед них глава "Газпрому" Олексій Міллер і керівник "Роснафти" Ігор Сєчін. Про санкції, як повідомляють ЗМІ, буде офіційно повідомлено днями.

Речник Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що на даний момент він не може коментувати ситуацію, так як рішення не було оголошено. При цьому він додав, що ситуація залишається складною і напруженою". Санкції можуть стати черговим етапом у політичному протистоянні між США і Росією.

При цьому США акцентує, що санкції будуть стосуватися лише близького кола Путіна і будуть введені незважаючи на жести президента США Дональда Трампа, який привітав Путіна з перемогою на виборах.

"Трампа різко критикують за те, що він дуже мало робить, щоб покарати Росію за втручання у вибори і інші дії, до того ж, спеціальний слідчий Роберт Мюллер вивчає, кампанія самого президента не була у змові з росіянами. Це звинувачення президент заперечує", - пояснюють ситуацію у Вашингтоні.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", трамп уже заніс "караючий молот" над олігархами.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
санкції, олігархи, Путін, США
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018