США планують ввести нові санкції щодо російських мільярдерів, які пов'язані з Путіним. Про це повідомляють американські ЗМІ, посилаючись на джерела в офіційних колах США.

Кілька найбагатших росіян, пов'язаних з президентом РФ, можуть потрапити під дію цих санкцій. Такий крок робить дозволяє закон, який був прийнятий в покарання Москві за втручання в президентські вибори США 2016 року, анексію Криму і дії в Сирії. На даний момент Москва не дає офіційних коментарів.

Джерела повідомляють, що санкції будуть стосуватися тих людей, які вже є в списку санкцій, опублікованому в січні Міністерством фінансів США. Значне місце в ньому припадає на основних фігур російського бізнесу і влади. Серед них глава "Газпрому" Олексій Міллер і керівник "Роснафти" Ігор Сєчін. Про санкції, як повідомляють ЗМІ, буде офіційно повідомлено днями.

Речник Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що на даний момент він не може коментувати ситуацію, так як рішення не було оголошено. При цьому він додав, що ситуація залишається складною і напруженою". Санкції можуть стати черговим етапом у політичному протистоянні між США і Росією.

При цьому США акцентує, що санкції будуть стосуватися лише близького кола Путіна і будуть введені незважаючи на жести президента США Дональда Трампа, який привітав Путіна з перемогою на виборах.

"Трампа різко критикують за те, що він дуже мало робить, щоб покарати Росію за втручання у вибори і інші дії, до того ж, спеціальний слідчий Роберт Мюллер вивчає, кампанія самого президента не була у змові з росіянами. Це звинувачення президент заперечує", - пояснюють ситуацію у Вашингтоні.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", трамп уже заніс "караючий молот" над олігархами.