Сполучені Штати ввели штрафне мито на більш, ніж тисячу популярних товарів із Китаю.

Про це повідомляє DW.

Так понад 1,3 тисячі китайський товарів обкладено штрафним митом, яке складає 25%. Щороку митами буде обкладатися китайський імпорт в обсязі 50 мільярдів доларів, повідомив торговий представник США Роберт Лайтхайзер.

Санкції стосуються в першу чергу сфери високих технологій - космосу, інформаційних та комунікаційних технологій, а також машинобудування. Споживчі товари, такі як одяг, під штрафні мита поки не підпадають, оскільки підвищення цін на них безпосередньо вдарить по американським споживачам.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Також стало відомо, що і Піднебесна відповіла Штатам тією ж монетою. На сотні американських товарів також Пекін вводить мито.

"Держрада Китаю прийняв рішення про введення 25% -го мита на 106 найменувань товарів 14 категорій, які ввозяться з США, в тому числі соєві боби, автомобілі та продукцію хімічної промисловості", - уточнили телеканали країни.

Повідомляється, що терміни введення торгових заходів будуть залежати від того, коли влада Сполучених Штатів оголосять про введення своїх мит на товари з Піднебесної.

Мито на посилки з-за кордону. Що чекає на українців

Як повідомляв портал "Знай.ua", пошукова система Google домовляється з групою великих роздрібних брендів, щоб ті індексували свої каталоги в пошуковик.

Найбільший в світі інтернет-магазин купив український стартап за шалені гроші. Amazon розпочинає співпрацю з українськими розробниками. Купівля компанії Ring з українським R&D стане однією з найбільших операцій в історії корпорації.

В Україні змінили правила покупки з іноземних сайтів та пояснили нові правила отримання посилок з-за кордону. Відтепер за ввезення товарів на суму понад 500 євро (зараз близько 15 тис. гривень) доведеться платити мито, а якщо державний кордон перетинається частіше, ніж раз на три дні, то сума безмитного перевезення опускається до 50 євро.