Одіозний депутат Євген Мураєв, відомий своїми проросійськими поглядами, дозволив собі образити американського сенатора Джона Маккейна.

Цей факт викликав хвилю обурення у мережі, і не дивно, адже покійний помічник Трампа вважався другом України і підтримував наші інтереси на світовій арені.

Депутат Євген Мураєв 

У своєму новому повідомленні Мураєв порівняв "українських націоналістів з терористами "Ісламської держави", закликаючи "прибивати цвяхами табличку з портретом Маккейна на спини українських патріотів", тобто фактично пропагуючи вбивства і насильство.

Сенатор США Джон Маккейн 

На своїй сторінці у Facebook він зробив так званий "російський акцент" на смерті Маккейна,  який надав величезну підтримку Україні за 4 останні роки на тлі війни на Донбасі і анексії Криму, чим постійно дратував Москву і особисто Мураєва.

При цьому сам Мураєв вважає, що Маккейну нібито було "наплювати на долю України", а своїх земляків взагалі обізвав "тубільцями". Користувачі соціальних мереж обурені заявою депутата, роботу якого довгий час підозрюють в прямому фінансуванні Москви.

Євген Мураєв

український політик, депутат Харківської обласної ради двох скликань, народний депутат України VII і VIII скликань. Член парламентського комітету з питань податкової та митної політики від Опозиційного блоку (раніше — Партія регіонів). З 3 червня 2016 позафракційний. Голова політради партії "За життя". З 2000 року працював у кількох комерційних структурах на керівних посадах. Займав посаду директора ТОВ "Анклав" (оптова торгівля нафтопродуктами), з 2001 по 2007 рік — директор ТОВ "МКМ-Харків".

З початком Російсько-української війни заявив, що це — "громадянський конфлікт", відзначивши, що обидві сторони отримують підтримку від іноземних держав: Україна зі сторони США, а сепаратисти — Росії.

Стверджує, що теперішній українській владі вигідне продовження війни, оскільки "повернення в електоральне поле ще п'яти мільйонів голосів буде означати закінчення цього режиму".

Дивіться: Світова втрата: від ракової пухлини помер американський сенатор Джон Маккейн

Нагадаємо, у США оприлюднили передсмертне послання сенатора-республіканця Джона Маккейна американцям. 

Як повідомляв Знай.ua, у Путіна з'явився несподіваний союзник в ООН.

Також Знай.ua писав, Меркель збирається з офіційним візитом в Україну.