Володимир Путін розв'язав війну з Заходом, в якій не вийде переможцем.

Про це сказав російський політолог Андрій Піонтковський, передають українські ЗМІ. За його словами, саме Путін придумав термін "Четверта світова війна".

"Про яку "вісімку" може йти мова?! Це принциповий виклик самій суті західної системи. І Україна, яка визначила себе як частину західної цивілізації - на передньому фронті цієї боротьби", - сказав експерт.

За його словами, Путін втручається в різні конфлікти, однак ресурсів для цього в країні немає.

Торкнувся експерт також проблеми України. За його словами, Україні потрібно вимагати від Заходу виконання Будапештського меморандуму. І "грати" потрібно на невиконанні Росією Мінських угод.

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги "Не забудьте...": "Київводоканал" терміново звернувся до українців Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми
Показати ще

Вирішити проблему на Донбасі можна за допомогою миротворчого контингенту. Однак він там може виявитися тільки після визнання території окупованою. Але вивести війська з України Путіна можуть змусити тільки світові лідери, коли введуть жорсткі санкції.

Крім того, в Москві росте невдоволення верхівки. Це загрожує "палацовим переворотом", коли вони зрозуміють, що їм краще без Путіна.

Піонтковський вважає, що Путін прорахувався, коли сподівався на етнічних росіян. Однак вони залишилися вірними Україні. Після президент РФ поліз на Близький Схід, в надії подружитися з Трампом. Але і там нічого не вийшло.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Сирії загинули два російських військових радника - капітан російських збройних сил Євген Константинов і начальник розвідувального батальйону Олександр Складанний.