Російський проект "Північний потік-2" не є конкурентом українському транзиту газу.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, пишуть російські ЗМІ.

За його словами, якщо Україна представить економічно обгрунтовані умови транзиту, в Москві готові їх розглянути. "Північний потік-2" - абсолютно деполітизований, це економічний проект. Якщо Україна представить економічно обгрунтовані умови використання своєї газотранспортної системи, ми можемо їх розглянути", - сказав Путін.

При цьому він зазначив, що питання тільки в обсягах прокачування. У свою чергу він зазначив, що реалізація цього проекту і "Турецького потоку" підвищить стабільність поставок і диверсифікує їх.

Популярні новини зараз

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Показати ще

Нагадаємо, компанія "Північний потік-2", засновником і єдиним акціонером якої є "Газпром" має намір почати будівництво газопроводу в 2018 році і завершити його до кінця 2019 року.

Північний потік-2 і Єврокомісія

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що уряд Німеччини планує видати остаточний дозвіл на будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" в березні. Про це сказав голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.

"За нашою інформацією, вже в березні уряд Німеччини планує видати остаточний дозвіл на будівництво" Північного Потоку-2 ", - заявив він. Коболєв додав, що український парламент повинен максимально швидко сформувати критерії відбору переможця в конкурсі на спільне управління ГТС України.