Президент Росії Володимир Путін під час телефонних переговорів у "нормандському форматі" заявив про бажання провести вибори на окупованій території Донбасу.

Про це повідомляє "Комерсант", посилаючись на джерела в Адміністрації президента України.

Зазначається, що Порошенко був проти ініціативи Путіна і заявив, що до повного забезпечення безпеки на підконтрольних бойовикам тероріях Донбасу виборів не буде.

Також відомо, що найактивнішим учасником переговорів був президент Франції Еммануель Макрон. Він хотів прискорити підготовку "дорожньої карти", але через Путіна цього зробити не вдалось.

Крім того, Путін заявив, що не має ніякого відношення до заяви ватажка "ДНР" Олександра Захарченка про створення "Малоросії".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 квітня: конкуренція Левів, розчарування Терезів та ізоляція Водоліїв ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кремлі відзвітували про результати чергових переговорів у "нормандському форматі".