Після того, як США ввели останній пакет санкцій проти Росії, Володимир Путін наказав своїм підлеглим знизити градус антиамериканської істерії.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Чотири експерти, які знаються на цій проблематиці, розповіли журналістам, що Путін бажає дати Трампу ще один шанс, щоб стримати дану раніше обіцянку і поліпшити відносини між РФ і США.

Як відзначають аналітики, президент Росії попросив урядовців стримати свій антиамериканський запал ще до того, як США і їх союзники завдали ракетні удари по сирійських об'єктах.

Є також відомості про те, що Путіна привела в лють заява посла Росії в Лівані Олександра Засипкіна про те, що кожна ракета, яку США випустять по Сирії, буде збита російськими ППО.

За словами Ігоря Буніна з Центру політичних технологій, консультант, серед клієнтів якого є співробітники адміністрації в Кремлі, «Путін готовий піти на численні серйозні поступки, але він не повинен виглядати так, ніби програє».

Бунін вважає: глава Кремля зрозумів, що Росія не здатна економічно конкурувати із Заходом, і не планує вступати з ним в серйозну конфронтацію.

Нагадаємо, що шостого квітня США ввели нові санкції проти російських олігархів і компаній. Заходи вжиті у відповідь на дії РФ в Україні та Сирії. У списку — 38 російських політиків та олігархів, а також 15 юридичних осіб.

Подробиці про розгром російських найманців в Сирії: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" помічник державного секретаря США Уес Мітчелл розповів про інцидент з недавньої атакою непізнаних сил на американські позиції в Сирії. За словами Мітчелла, атакували в ніч з сьомого на восьме лютого війська Асада, а саме росіяни.

На думку помічника держсекретаря вирішити сирійську проблему можливо лише в Женеві за столом переговорів.