Російські окупанти заберуться з Донбасу вже навесні 2018 року. Таку думку висловив заступник міністра з питання тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Замміністра зазначив, що це випливає з його особистих даних і не є позицією держави. Він сподівається вже в березні відсвяткувати з друзями день народження одного з них в ресторані у звільненому Луганську.

"В 2018 році Росія піде з Донбасу. В одній з програм я розповів, що ми домовилися з друзями відсвяткувати день народження одного представника міжнародного співтовариства в конкретному ресторані в Луганську в березні. ", - зазначив чиновник в ефірі Oboz TV.

За словами Гримчака, тому, що Росія забереться з Донбасу, сприяє величезний борг державних корпорацій.

"Це мої особисті дані, а не позиція держави. Потрібно розуміти, що до кінця цього року Росія повинна оплатити значну частину коштів на кредитні ресурси, які вони повертають. У них цікава структура боргу. Держборг у них не такий і великий, але борги державних корпорацій дуже великі ", - підкреслив він.

У зв'язку з цим, керівництво Кремля спробує будь-якою ціною запобігти арешту своїх коштів.

"Фактично, коли ми говоримо про майбутнє, то потрібно розуміти, що головний день в житті РФ буде 2 лютого 2018 року, коли розвідувальне співтовариство США видасть доповідь Конгресу, який згідно прийнятого раніше закону повинен буде ці кошти заарештувати. Все, що відбувається в Росії - це спроби, щоб ця дата не прийшла ", - резюмував Гримчак.

Популярні новини зараз
Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Юрій Гримчак, посилаючись на особисті джерела в Москві і за "поребриком", назвав точний термін звільнення Донбасу від окупації Росії.