Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський вибухнув черговим маренням заявою. Він звинуватив українців у знищенні польських дітей в часи першої і другої світових воєн.

Він написав у своєму Telegram-каналі, що націоналісти нібито "не зарекомендували себе воїнами в Першу і Другу світову війну. На його думку, серед українців були "поліцаї", які нібито палили будинки.

"Які в основному займалися тим, що пиляли польських дітей і палили будинки з жінками та людьми похилого віку, катували партизанів, а в реальних боях брали участь хіба що зовсім недовго, швидко показуючи спину супротивникові", – резюмував Жириновський.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", лідерЛіберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський заявив, що хорвати, а в особливості хорватська збірна, яка перемогла в матчі з Росією на ЧС-2018 - справжні фашисти.

У перемозі Збірної Хорватії скандальний депутат знайшов політичне підґрунтя.

"Онуки (хорватів) грають у футбол — розлючено, тому що вони мстять за своїх дідів, яких потім Сталін згноїв в таборах. А ми своїх (футболістів перед матчем з Хорватією) не готували, так, розмазня виходить", — підбив підсумки матчу Жириновський.

Нагадаємо, зірка госдумівських скандалів, лідер російських ліберал-демократів Володимир Жириновський вибухнув в ефірі черговою божевільною історією, яка взагалі ніяк не вписується в рамки здорового глузду. Так, згідно з версією російського політика, Україна домовилася зі Штатами і тепер планує окупувати чотири російські міста.

Так, в ефірі програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" депутат заявив, що план нібито називається Хьюстонским, і головна його мета - розчленувати Російську Федерацію. Разом з тим Жириновський з усією серйозністю заявляє, що у Вашингтона вже є аналогічний досвід.

Зазначимо, легендарний депутат нелегітимної Державної Думи, лідер ЛДПР Володимир Жириновський знову відзначився заявою про те, що Росія нібито може зробити так, щоб Україна перестала існувати.