В Україні потрібно судити тих, хто підтримує створення помісної православної церкви, так само як сепаратистів.

Про це заявила скандально відома екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко, яка втекла в РФ.

Відомо, що одіозна соратниця колишнього президента Віктора Януковича обурилася тим, що людей, які бажають відділити Донбас від України вважають такими, а людей, що прагнуть створити незалежну від Москви церкву — ні. Свою думку Бондаренко озвучила в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Взагалі у ХХІ столітті за будь-якої нашої аргументації, яка б звучала, дуже смішно, по-дикунськи обговорювати питання мови, віри, втручання в це держави та культури. Ось все, що захищають наші опоненти, — це чистий Середній вік, чисте хуторянство, таке, високої проби. Тому що вони не живуть реаліями ХХІ століття, в якому ніколи ніякої дискримінації за принципом мови, віри в нормальній цивілізованій державі не існує", — обурилася вона.

Популярні новини зараз

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Крім того, екс-регіоналка озвучила своє переконання в тому, що влада підняла хвилю релігійного сепаратизму, який повинен припинятися реальними тюремними термінами, в першу чергу тих, хто проголосував у Верховній Раді за ініціативу президента Петра Порошенка звернення до Вселенського патріарха Варфоломія.

"Що у нас по суті проголошує кліка Порошенко? Сепаратизм! В церковній справі! Се-па-ра-тизм! За який зараз вбивають на Донбасі мирних людей, а тут, виявляється, виходить можна сепаратистам одним в релігійній сфері бути гарненькими, а тим, які на Донбасі за незалежність, — поганими. По ним можна торбити артилерією з усіх видів зброї! Так ви якось розберіться, шановні, де у вас і хто сепаратист! По суті, за сепаратизм в церковній сфері можна зараз усіх, хто проголосував за цей законопроект, скільки їх там, 268 ідіотів, от їх зараз можна за цією статтею і пускати!" — цинічно висловилася Бондаренко, підтримуючи прокремлівську риторику.

Як повідомляв портал "Знай.иа" екс-радник екс-президента України Віктора Януковича Ганна Герман обурилася рішенням влади створити в країні єдину церкву.