У заяві, опублікованій на офіційному сайті британського уряду говориться:

"Я уповноважила збройні сили завдати скоординовані удари по конкретним цілям в Сирії для знищення об'єктів, пов'язаних з хімічною зброєю сирійського режиму і для запобігання його використання".

За словами Терези Мей, Захід намагався всілякими дипломатичними засобами припинити використання режимом президента Сирії Башара Асада хімічної зброї.
У той же час, Президент Франції Еммануель Макрон також заявив, що метою військової операції був "таємний хімічний арсенал" сирійського уряду:
"Наша відповідь була обмежений виключно об'єктами сирійського режиму, які дозволяли виробляти, зберігати і застосовувати зброю", – прокоментував він.

За словами Макрона, "червона лінія була пересічена" після хімічної атаки минулого тижня в сирійському місті Дума. Макрон зазначив, що у Франції "немає сумнівів", що сирійський уряд несе за неї відповідальність.
Пізніше глава французького МЗС Жан-Ів Ле Дріан заявив, що дії його країни в Сирії є легітимними і обґрунтованими з точки зору міжнародного законодавства, пише в Twitter Associated Press.

"Ці дії легітимні, вони націлені на припинення серйозного нехтування закону, вони обмежені чіткими цілями – знищення хімічного потенціалу сирійського режиму з метою попередження здійснення їм нових масових вбивств за допомогою хімічної зброї та продовження ним своєї стратегії терору проти власного населення", – заявив він.

Інформаційний портал "Знай.иа" також повідомляє, що в результаті ракетних ударів США, Франції і Великобританії по території Сирії, які були здійснені в якості відповіді на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб, є постраждалі серед мирних жителів.

"Шість мирних жителів отримали поранення", – повідомляють європейські ЗМІ.
Відомо, що мова йде про потерпілих в результаті попадання ракети по складу військової армії на захід від Хомса. При цьому Сирійське державне телебачення повідомляє, що три людини отримали поранення від авіаударів у місті Хомс.

Докладніше дивіться на відео.