Ракетний удар по Сирії: з'явилася реакція України

поділитись
Україна відреагувала на дії США

Україна раніше засудила застосування хімічної зброї у Сирії її президентом Башаром Асадом в бік мирного населення. А зараз з'явилася публікація з реакцією на ракетний удар по Сирії.

Україна підтримала радикальне рішення США і союзників про авіаудари по Сирії, назвавши дії справедливою відповіддю. Відповідний пост з'явився на офіційній сторінці президента України Петра Порошенка.

"Це - справедливий відповідь на факт скоєння жорстокого злочину проти людяності - хімічної атаки в Думі 7 квітня, що забрала життя десятків невинних людей", - повідомляється в публікації.

Також на сторінці Петра Порошенка у Facebook зазначається, що Україна закликає задіяти всі можливі механізми та інструменти ООН, що відноситься і до Ради Безпеки. Ці дії життєво необхідні для попередження подібних злочинів диктаторських режимів в майбутньому.

Нагадаємо, раніше США, Франція і велика Британія завдали точкові ракетні удари по Сирії. Такі заходи стали відповіддю на застосування хімічної зброї проти мирного населення. Ракети в тому числі були пущені по складу військової армії близько Холмса. Місцеві ЗМІ стверджують, що мирні жителі отримали поранення від авіаударів по Холмсу. Цивільні особи постраждали через те, що кілька ракет були перехоплені і збиті з траєкторії.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" Росія вибухнула страшними погрозами після ракетного удару по Сирії США і союзників. Посол Росії в США заявив, що удари по об'єктах в Сирії не залишаться без наслідків. Посол сприйняв це як особисту загрозу Росії.

Трамп, у свою чергу, підкреслив, що США продовжать діяти тих пір, поки Сирія не припинить використовувати хімічну зброю. При цьому він зазначив, що Америка не має наміру намагатися отримати постійну присутність в Сирії.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Сирія, Україна, ракетні удари
Стало відомо, які вимоги висуваються до нового власника цієї території
0
0
20:16 15.07.2018
Спадкоємці престолу поставили королеву Єлизавету ІІ в незручне становище через візиту американського президента Дональда Трампа
0
0
20:07 15.07.2018
Міністри країн G7 закликали Путіна відповісти за злочин, вчинений його найманцями
0
0
19:58 15.07.2018
Світові лідери змушені рахуватись з Росією
0
0
19:40 15.07.2018
Многие украинские чиновники часто забывают, что обеспечивают их налогоплательщики
0
0
16:28 15.07.2018